A K T U Á L N Ě      
O NÁS  . . .

Ahoj kamarádi, nechte si představit Osadu Jizera České tábornické unie. Naše hlavní činnost spočívá v práci s dětmi, pro které celoročně pořádáme nejen víkendové akce se zaměřením na ochranu přírody, ale i zimní a letní tábor, který je oblíbeným vyvrcholením sezóny v krásném prostředí pohraniční oblasti pod horou Luž.
Historie Osady Jizera se píše od počátku 90. let, kdy ji založil náš Velký náčelník Jirka Heřman, od té doby jsme přispěli převážně v Jizerským horám nespočtem zasazených stromků, vybudováním naučné stezky na Protržené přehradě a jejím vyhlášením kulturní památkou a mnoha jarními úklidy hor. A abychom toho neměli málo, tak společně s T.O. Severka pořádáme  Severočeské kolo Porty a pomáháme s pořádáním Jizerské padesátky.

LIDÉ OSADY JIZERA  . . .

POČÍTADLO  . . .

Počet přístupů
    od 21. 2. 2001 :
   
ASTERIX A OBELIX - letní tábor v Dolní Světlé 2021


S radostí oznamujeme, že v roce 2019 obdržela naše organizace finanční příspěvek na pořízení nových matrací do stanů v rámci GRANTOVÉHO PROGRAMU OC NISA 2019. Za poskytnutý Grant spolu s vlastním finančním příspěvkem se podařilo pořídit 30 ks nových pěnových matrací s potahem. Tyto matrace nahradí ve stanech od roku 2020 stávající molitanové matrace, které byly ve velice špatném technickém stavu. Díky poskytnutému Grantu se podařilo zmodernizovat táborové vybavení v podobě pořízení nových matrací, čímž zajistíme větší pohodlí, kvalitnější spánek a odpočinek dětí po náročném programu.

NISA


Víkendové akce ... klikni pro více informací

HLEDEJ na osadajizera.cz

ZABEZPEČENÁ SEKCE  . . .

vstup do zabezpečené sekce
nefunguje přihlášení  
chci získat přístup do zabezpečené sekce  

AKTIVITY OSADY JIZERA

Porta - Severočeské kolo
Protržená přehrada  

PŘIDEJ SE  . . .

Pojeď s námi nezávazně na některou z akcí  
Pojeď s námi na tábor  
Staň se členem Osady Jizera ČTU  

FÓRUM  . . .

VÁŠ INTERNET  . . .

cenzuruje váš poskytovatel připojení?

© Osada Jizera 2001 designed by Kýsa