A K T U Á L N Ě      
O NÁS  . . .

Ahoj kamarádi, nechte si představit Osadu Jizera České tábornické unie. Naše hlavní činnost spočívá v práci s dětmi, pro které celoročně pořádáme nejen víkendové akce se zaměřením na ochranu přírody, ale i zimní a letní tábor, který je oblíbeným vyvrcholením sezóny v krásném prostředí pohraniční oblasti pod horou Luž.
Historie Osady Jizera se píše od počátku 90. let, kdy ji založil náš Velký náčelník Jirka Heřman, od té doby jsme přispěli převážně v Jizerským horám nespočtem zasazených stromků, vybudováním naučné stezky na Protržené přehradě a jejím vyhlášením kulturní památkou a mnoha jarními úklidy hor. A abychom toho neměli málo, tak společně s T.O. Severka pořádáme  Severočeské kolo Porty a pomáháme s pořádáním Jizerské padesátky.

LIDÉ OSADY JIZERA  . . .

POČÍTADLO  . . .

Počet přístupů
    od 21. 2. 2001 :
   
Brbla
S lítostí oznamujeme, že 22. března 2024 nás ve věku 72 let navždy opustila kamarádka a dlouholetá členka Osady Jizera Věra "Brbla" Šrajbrová.
Upřímnou soustrast rodině a blízkým.


JUMANJI - NEXT LEVEL - letní tábor v Dolní Světlé 2024

S radostí oznamujeme, že Letní tábor 2023 na téma Harry Potter byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje finančním příspěvkem ve výši 50.000,- Kč prostřednictvím Dotačního fondu Libereckého kraje (program č.: 4.1 Program volnočasových aktivit).
Děkujeme!

Liberecký kraj

Víkendové akce ... klikni pro více informací
HLEDEJ na osadajizera.cz

ZABEZPEČENÁ SEKCE  . . .

vstup do zabezpečené sekce  
nefunguje přihlášení  
chci získat přístup do zabezpečené sekce  

AKTIVITY OSADY JIZERA

Porta - Severočeské kolo
Protržená přehrada  

PŘIDEJ SE  . . .

Pojeď s námi nezávazně na některou z akcí  
Pojeď s námi na tábor  
Staň se členem Osady Jizera ČTU  

FÓRUM  . . .

VÁŠ INTERNET  . . .

cenzuruje váš poskytovatel připojení?

© Osada Jizera 2001 designed by Kýsa