A K T U Á L N Ě      
O NÁS  . . .

Ahoj kamarádi, nechte si představit Osadu Jizera České tábornické unie. Naše hlavní činnost spočívá v práci s dětmi, pro které celoročně pořádáme nejen víkendové akce se zaměřením na ochranu přírody, ale i zimní a letní tábor, který je oblíbeným vyvrcholením sezóny v krásném prostředí pohraniční oblasti pod horou Luž.
Historie Osady Jizera se píše od počátku 90. let, kdy ji založil náš Velký náčelník Jirka Heřman, od té doby jsme přispěli převážně v Jizerským horám nespočtem zasazených stromků, vybudováním naučné stezky na Protržené přehradě a jejím vyhlášením kulturní památkou a mnoha jarními úklidy hor. A abychom toho neměli málo, tak společně s T.O. Severka pořádáme  Severočeské kolo Porty a pomáháme s pořádáním Jizerské padesátky.

LIDÉ OSADY JIZERA  . . .

POČÍTADLO  . . .

Počet přístupů
    od 21. 2. 2001 :
   
HARRY POTTER - letní tábor v Dolní Světlé 2023

S radostí oznamujeme, že v roce 2021 obdržela naše organizace finanční příspěvek ve výši 50.000,- Kč na pořízení tří nových dílů velkoprostorového stanu pro táborovou jídelnu, která slouží zároveň jako společenská místnost pro účastníky letního tábora, od Libereckého kraje prostřednictvím Dotačního fondu Libereckého kraje. Děkujeme!

NISA

Víkendové akce ... klikni pro více informací

S radostí oznamujeme, že v roce 2019 obdržela naše organizace finanční příspěvek na pořízení nových matrací do stanů v rámci GRANTOVÉHO PROGRAMU OC NISA 2019. Za poskytnutý Grant spolu s vlastním finančním příspěvkem se podařilo pořídit 30 ks nových pěnových matrací s potahem. Tyto matrace nahradí ve stanech od roku 2020 stávající molitanové matrace, které byly ve velice špatném technickém stavu. Díky poskytnutému Grantu se podařilo zmodernizovat táborové vybavení v podobě pořízení nových matrací, čímž zajistíme větší pohodlí, kvalitnější spánek a odpočinek dětí po náročném programu.

NISA


HLEDEJ na osadajizera.cz

ZABEZPEČENÁ SEKCE  . . .

vstup do zabezpečené sekce
nefunguje přihlášení  
chci získat přístup do zabezpečené sekce  

AKTIVITY OSADY JIZERA

Porta - Severočeské kolo
Protržená přehrada  

PŘIDEJ SE  . . .

Pojeď s námi nezávazně na některou z akcí  
Pojeď s námi na tábor  
Staň se členem Osady Jizera ČTU  

FÓRUM  . . .

VÁŠ INTERNET  . . .

cenzuruje váš poskytovatel připojení?

© Osada Jizera 2001 designed by Kýsa